Nauczyciele-bibliotekarze:

• mgr Małgorzata Żmudzka –
  • mgr Bogusława Matuszewska –

W godzinach pracy biblioteki zapraszamy do skorzystania z oferty wypożyczalni.

Poniedziałek8:00 - 16:00
Wtorek8:00 - 16:00
Środa8:00 - 16:00
Czwartek8:00 - 16:00
Piątek8:00 - 16:00

W szkolnym księgozbiorze znajdziecie: beletrystykę (również literackie nowości!), literaturę popularnonaukową czy podręczniki i czasopisma branżowe.  Przyjdź, zobacz i wypożycz! Lista najnowszych książek…

Jeśli chcesz podzielić się swoimi wrażeniami z lektury, prześlij nam recenzję, a my opublikujemy ją na szkolnej stronie.

Masz w domu interesującą książkę, która już nie będzie Ci potrzebna?  Przynieś ją do naszej szkoły i pozwól, by służyła innym czytelnikom. W części korytarza prowadzącego do sal lekcyjnych Czytelnia I i Czytelnia II oraz Biblioteki został ustawiony regał biblioteczny, gdzie będzie możliwa taka wymiana książek wśród uczniów i nauczycieli naszej szkoły. Po przeczytaniu, dana pozycja powinna wrócić na półkę z której została zabrana, tak aby dać możliwość przeczytania jej przez następną osobę.