Festyn w naszej szkole

Pierwsza edycja Festynu ZSE 2 już za nami! W piątek 24 maja 2024 odbył się Dzień Otwarty, połączony z Dniem Sportu dla ósmoklasistów oraz uczniów Naszej Szkoły. W wydarzeniu wzięło udział kilka Szkół Podstawowych oraz wielu uczniów Ekonomika. Oprawę muzyczną i artystyczną zapewnił zespół wokalny Super Stars oraz Cheerleaderki Sweethearts. W roli prowadzonego idealnie odnalazł się nasz niezawodny Pan Piotr. Poza stoiskiem Naszej Szkoły, prezentującym wszystkie oferowane kierunki kształcenia, na uczniów czekało wiele innych atrakcji, takich jak:
🌭🍎🌶️🥕🍅 poczęstunek przy grillu i na stoisku że zdrową żywnością 👍sponsorowany przez naszego Głównego Partnera imprezy – sieć handlową Auchan,
🎟️ loteria fantowa,
🗺️ gra terenowa,
🔫 strzelnica sportowa,
✈️ symulator lotów,
♻️ ekologiczne oraz planszówki,
♟️ turniej szachowe,
⛹️🏀⚽🥅🤾‍♀️ liczne konkurencje sportowe oraz Bieg o Puchar Dyrektora ZSE2 🏆
Wszyscy bawili się wyśmienicie, mieli doskonałe humory, nawet pogoda nam sprzyjała.
Jesteśmy pewni, że za rok impreza będzie jeszcze lepsza.
Do zobaczenia. Zapraszamy!