Zespół Szkół Ekonomicznych Nr 2, os. Spółdzielcze 6, 31-943 Kraków
+12 644-73-94

Szkolenie Microsoft Azure Fundamentals

Szkolenie Microsoft Azure Fundamentals

Szanowni Uczniowie,
Z ogromną przyjemnością zapraszamy Was do udziału w specjalnym bezpłatnym programie szkoleniowym, stworzonym z myślą o Waszej edukacji i rozwoju w dziedzinie technologii cyfrowych. Nasza oferta skierowana jest do młodych ludzi z pasją i ciekawością świata, którzy pragną zgłębić tajniki chmury obliczeniowej i zdobyć nowe umiejętności niezbędne w dzisiejszym świecie.

Szkolenie AZ-900 Microsoft Azure Fundamentals, choć pierwotnie adresowane głównie do entuzjastów IT, jest otwarte dla każdego, kto pragnie poszerzyć swoją wiedzę o świat cyfrowych technologii. Oto dlaczego warto wziąć udział:

  • opanujecie podstawy i zasady działania chmury obliczeniowej
  • zdobędziecie certyfikat i odznakę potwierdzające ukończenie szkolenia
  • wyróżnicie swoje CV i zyskacie przewagę na rynku pracy

Zgłoszenia do 3 czerwca 2024. Szkolenie zostało przygotowane przez firmę CloudTeam Sp. z o.o.

Więcej szczegółów na temat szkolenia…

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *