Sukces w Międzyszkolnym Konkursie Historycznym

8 października 2024 roku odbył się konkurs „Historia Bogdana Włosika i jego Nowohuckiej Małej Ojczyzny oraz Komisji Robotniczej Hutników NSZZ Solidarność z okazji 75-lecia Nowej Huty”.
Organizatorami dwuetapowego konkursu już po raz kolejny są KRH NSZZ Solidarność oraz Zespół Szkół Huty im. Tadeusza Sendzimira w Krakowie. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy 5H: Kamila Gwóźdź, Filip Bubak i Jakub Nogieć oraz z klasy 4R: Kamil Bałut i Daniel Pawlik. Wszyscy uczniowie wykazali się dużą wiedzą i zaangażowaniem a Daniel Pawlik z najwyższą ilością punktów zakwalifikował się do ścisłego finału konkursu, który odbędzie się 16 października 2024 roku. Serdecznie gratulujemy wszystkim naszym uczestnikom a Danielowi życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach.

Joanna Ohar-Maksymiuk