Jakub Stefańczyk mistrzem rachunkowości w Małopolsce!!!

podium

8 lutego 2022 r. odbył się etap okręgowy „Konkursu wiedzy z rachunkowości dla uczniów szkół średnich”. Konkurs popularyzujący wiedzę i umiejętności z zakresu rachunkowości i finansów organizowany jest (nieprzerwanie od 1996 roku) przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Krakowie – przy współpracy z Kuratorium Oświaty w Krakowie oraz szkołami z województwa małopolskiego zainteresowanymi podnoszeniem poziomu nauczania rachunkowości i finansów oraz wyszukiwaniem najbardziej utalentowanej młodzieży ukierunkowanej na zawody związane z rachunkowością i finansami. W konkursie wzięło udział ponad 300 uczniów z 20 małopolskich szkół. Naszą szkołę reprezentowali: Aleksandra Szczałba, Joanna Kos i Jakub Stefańczyk z klasy 4TA. Cała trójka uzyskała bardzo wysokie wyniki, a Jakub Stefańczyk zdobył 1. miejsce w konkursie.
Najserdeczniejsze gratulacje!

Iwona Żurowska