Dzień Otwarty w WSZiB

WSZiB

22 marca br uczniowie klas maturalnych oraz klas patronackich wzięli udział w dniu otwartym Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości przy ul. Kijowskiej 14 w Krakowie. Ekonomiści oraz uczniowie klas czwartych zapoznali się z ofertą uczelni oraz wzięli udział w licznych warsztatach i prelekcjach. Tematyka zajęć była bardzo wszechstronna m.in. organizacja czasu pracy, autoprezentacja, mowa ciała, atrybuty księgowego w świetle oczekiwań przedsiębiorców i wiele innych ciekawych zagadnień, które uczniowie mogli zgłębić podczas tej wizyty. W programie miało miejsce również zwiedzanie Uczelni, w tym sal wykładowych i warsztatowych. Odbyły się także konsultacje z doradcą zawodowym. Dzień spędzony na Uczelni przyniósł wiele nowych doświadczeń i prawdopodobnie również tegoroczni absolwenci ZSE nr 2 zasilą szeregi studentów WSZiB 🙂 Oto fotorelacja z pobytu naszych uczniów w WSZiB, w kilku odsłonach.

Joanna Słuja, Jolata Lachowicz