Pierwsze Certyfikaty WSZiB rozdane!

29 kwietnia 2022 roku, w dniu zakończenia roku szkolnego klas czwartych, uczniowie 4TB otrzymali Certyfikaty potwierdzające udział w zajęciach patronackich Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości. Uroczystość była zwieńczeniem czteroletniego cyklu zajęć pod patronatem Uczelni.

Ale najpierw trochę historii…

Już w 2005 roku podpisaliśmy porozumienie o współpracy z WSZiB, które miało na celu poszerzenie edukacji ekonomicznej i informatycznej naszych uczniów. W roku szkolnym 2018/2019 – po latach owocnej współpracy – Uczelnia objęła patronatem naukowo-dydaktycznym klasę 1TB. Od tamtej pory do projektu włączane są kolejne klasy pierwsze, kształcące się w zawodzie technik ekonomista. Na mocy tego porozumienia uczniowie klas patronackich uczestniczą w licznych zajęciach prowadzonych przez pracowników naukowych Uczelni. Po zrealizowanym pełnym cyklu zajęć otrzymują certyfikaty potwierdzające udział w tym przedsięwzięciu.

I właśnie teraz, po czterech latach od inauguracji, pierwsze certyfikaty zostały wręczone! Uroczystość uświetnił rektor Uczelni prof. zw. dr hab. inż. Włodzimierz Roszczynialski wraz z kierownikiem Biura Promocji i Przedsiębiorczości Panem Kamilem Kowalikiem. Naszą szkołę reprezentował dyrektor Dariusz Błądek, wicedyrektor Danuta Górska i kierownik szkolenia praktycznego – Alina Trzopek. Wśród zgromadzonych tego dnia w szkolnej auli obecni byli także uczniowie, którzy podczas nauki w szkole wyróżnili się w szczególny sposób i w związku z tym otrzymali tytuł Primus Inter Pares i Medale „Przyjaciel Szkoły”.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Jolanta Lachowicz