Wycieczka do Philip Morris Polska S.A.

4L

W dniu 20 stycznia 2023 roku klasa 4L wzięła udział w wycieczce zawodoznawczej do firmy Philip Morris. Celem wycieczki było zapoznanie się z procesem produkcji papierosów oraz z zagadnieniami związanymi ze szkodliwością palenia tytoniu.

Bruno Wolański

Komentarze uczniów po wycieczce:

Michał Pacyga: „Produkcja papierosów odbywa się w bardzo szybkim, w znacznym stopniu zautomatyzowanym procesie produkcyjnym”.

Marcin Kołek: „Moim zdaniem najbardziej interesującą częścią wycieczki było zwiedzanie magazynu wysokiego składowania, który posiada około 60 000 miejsc paletowych”.

Alan Brzeszcz: „W trakcie wycieczki zapoznaliśmy się z organizacją procesów produkcyjnych, magazynowych, zasadami pracy, perspektywami firmy i możliwościami podjęcia pracy”.

Elżbieta Opioła

Katarzyna Kowalik