Warsztaty w WSZiB

Krótko przed feriami uczniowie klas ekonomicznych 2e i 3e wzięli udział w zajęciach organizowanych w WSZiB na ul. Kijowskiej 14. Projekt  pt. „Jak zostać inżynierem?” to cykl spotkań skierowanych do uczniów szkół ponadpodstawowych. W tym wydarzeniu udział wzięli uczniowie klas patronackich. Zajęcia miały formę warsztatu i wykładu. Przedstawione zostały następujące zagadnienia: „Bezpiecznie w sieci…. o hasłach i nie tylko” oraz „Czy bezpiecznie jest zostać projektantem/designerem?”. Ponadto uczelnię po raz pierwszy odwiedzili  uczniowie klasy 4e. Czwartoklasiści poznali ofertę edukacyjną WSZiB i uczestniczyli w wykładzie pt. „Publiczne wystąpienie – jak się do niego przygotować? „. Wydarzenia w WSZiB poszerzają wiedzę, wzbogacają umiejętności i kompetencje naszych uczniów. Zapewne będzie ciąg dalszy wydarzeń z cyklu „Jak zostać inżynierem? z udziałem uczniów ZSE Nr 2.

Joanna Słuja