Patrycja Nowak finalistką konkursu z rachunkowości!

W roku szkolnym 2022/2023 zorganizowana została przez OO SKwP w Krakowie 26 edycja Konkursu wiedzy z rachunkowości. Pierwszy etap konkursu – pisemny odbył się w szkołach w dniu 7 grudnia 2022 r. Z Zespołu Szkół Ekonomicznych nr 2 do drugiego etapu zakwalifikowali się Patrycja Nowak, Julia Jakubowska i Szymon Fischbein z klasy 4R.  Etap okręgowy odbył się 15 lutego 2023 r. w siedzibie Biura OO w Krakowie. W etapie tym brało udział 31 uczniów z 10 małopolskich szkół. Pierwsza część – pisemna wyłoniła 6 finalistów, którzy w drugiej części odpowiadali ustnie na 3 pytania. Odpowiedzi uczniów oceniała komisja konkursowa w składzie:

dr Małgorzata Szulc, Wiceprezes Zarządu OO SKwP w Krakowie

Halina Cimer – Małopolski Wicekurator Oświaty

dr Stanisław Kowalski – Rektor WSEI

Marcin Kędzior – Sekretarz OO SKwP w Krakowie

Włodzimierz Lurka – Dyrektor Biura Zarządu OO w Krakowie

Jakub Stefańczyk – Laureat 25 edycji Konkursu (absolwent ZSE nr 2 w Krakowie).

Patrycja zajęła 4. miejsce w Małopolsce w finale konkursu.

Kolejna edycja w przyszłym roku. Cała drużyna ZSE nr 2 ma ambitne plany i szykuje się na zdobycie podium! 😊

Iwona Żurowska