Finalistki Ogólnopolskiej Olimpiady

31.03.2023 r. ogłoszono wyniki centralnego etapu XIV Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej organizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu. Olimpiada została umieszczona w wykazie turniejów i olimpiad tematycznych związanych z wybraną dziedziną wiedzy uprawniających do zwolnienia z przystąpienia do części pisemnej egzaminu zawodowego w roku szkolnym 2023/2024.

Nasze  uczennice z klasy 4TL zajęły następujące miejsca: Kamila Alama – miejsce 17 i Justyna Kopeć – miejsce 25. To wspaniały sukces Kamili i Justyny. Olimpiada miała 3 etapy. W etapie pierwszym brało udział  5037 uczniów z 237 szkół ponadpodstawowych z całej Polski, w etapie drugim 692 uczniów a w trzecim 59. Właśnie etap trzeci wyłonił finalistów.

Kamila i Justyna zostały finalistkami olimpiady, otrzymując nagrody rzeczowe w postaci voucherów do sklepu Komputronik i drobne upominki. Gratulujemy!!!

Elżbieta Opioła, Anna Basta – Święs

Zdjęcia: Weronika Kwiatek