Finał rozgrywek w siatkówce

Dnia 4 kwietnia odbył się finał szkolnych rozgrywek w piłce siatkowej o puchar przechodni ZSE Nr 2. Mistrzostwo zdobyła klasa 4 TT  w wielkim finale pokonując 3-0 klasę 3E i powtarzając tym samym  sukces z ubiegłego roku. W drużynie złotych medalistów prym wiódł kapitan Paweł Pyzioł.

W meczu o 3 miejsce zagrały klasy 4 THO i 4 E/L. Po bardzo zaciętym i emocjonującym meczu zakończonym w tie-breaku z brązowych medali mogli się cieszyć zawodnicy klasy 4 THO.

Finałowe mecze uświetniły dziewczyny ze szkolnego zespołu CHEERLEADERS stwarzając piękne widowisko artystyczne. WIELKIE GRATULACJE dla wszystkich medalistów ale również dla wszystkich uczestników i kibiców… W turnieju wzięło udział 16 drużyn i każda z nich stworzyła ciekawe widowisko dzięki swojemu zaangażowaniu!!!

Leszek Klimczak