IV Forum Rachunkowości

W dniach 25-27 kwietnia 2023 r. klasy technika rachunkowości (1R, 2R, 3R i 4R) objęte patronatem Stowarzyszenia Księgowych wzięły udział w IV Forum Rachunkowości organizowanym przez Koło Naukowe Rachunkowości Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Uczniowie brali udział w warsztatach prowadzonych przez przedstawicieli instytucji finansowych:

•  „Praca w zespole księgowości. Wiedza kompetencje, czy technologia?”
  • „Efektywna komunikacja, czyli jak budować zaufanie i udane relacje biznesowe.”
  • „Ryczałt a jednoosobowa działalność gospodarcza – jak księgowość online wspiera mniejszych przedsiębiorców.”
  • „Nieoczekiwane ścieżki kariery w finansach – pełna paleta możliwości zawodowych.”

Oprócz tego, że uczniowie zdobyli dużą ilość praktycznej wiedzy, mieli również okazję wziąć udział w interesujących konkursach, gdzie wygrali miłe nagrody. 😊 Dzięki patronatowi Stowarzyszenia Księgowych, nasi uczniowie, którzy kształcą się w zawodzie technika rachunkowości, zostają zapraszani na studenckie wydarzenia organizowane przez Koło Naukowe Rachunkowości UEK. Z całą pewnością, już niedługo nasi absolwenci – technicy rachunkowości – zostaną członkami Koła Rachunkowości na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Iwona Żurowska