Zespół Szkół Ekonomicznych Nr 2, os. Spółdzielcze 6, 31-943 Kraków
+12 644-73-94

Open Eyes Economy Summit

Open Eyes Economy Summit

W dniach 21-22 listopada 2023 roku w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie odbywa się międzynarodowa konferencja ekonomiczna – Open Eyes Economy Summit ’23, przy której organizacji pomagają uczniowie z naszej szkoły. Nasi wolontariusze pomagają m.in. w działach: Logistyki – dbają o wygodne i szybkie przetransportowanie prelegentów z Lotniska/Dworca PKP do hotelu lub bezpośrednio do ICE, Obsługa szatni, Technika i Reżyserka – dbają o każdy szczegół i koordynują budowę scen oraz ich aranżację, Obsługa obiektu, Opieka Prelegentów – nawigowanie mówców do odpowiednich sal, zgodnie z harmonogramem kongresu, pełnią również wiele innych ważnych funkcji. Podczas kongresu można poznać wielu znanych ludzi jak np. Annę Dymną czy Ewę Ewart, której film był wyświetlany podczas kongresu. Jest to wydarzenie organizowane co roku, tym razem to już 8 edycja. Jesteśmy dumni z postawy naszych uczniów!

Magdalena Mazurkiewicz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *