Zespół Szkół Ekonomicznych Nr 2, os. Spółdzielcze 6, 31-943 Kraków
+12 644-73-94

Budżet obywatelski

Budżet obywatelski

Zostało już tylko kilka dni, aby zgłosić propozycje zadań w ramach tegorocznej w 11. edycji Budżetu Obywatelskiego Miasta Krakowa.  Projekty realizowane w ramach budżetu obywatelskiego mają pozytywny wpływ na rozwój osiedli, dzielnic jak i całego miasta. Pozwalają budować poczucie sprawczości wśród Krakowianek i Krakowian, dzięki innowacyjnym oraz wartościowym inicjatywom realizowanym w ramach budżetu obywatelskiego nasze miasto stale się rozwija.

Zgodnie z harmonogramem procesu zgłaszanie projektów trwa do 1 marca 2024 roku.

Zachęcamy Wszystkich mieszkańców, bez względu na wiek oraz na to czy legitymują się krakowskim meldunkiem, do złożenia projektu poprzez stronę: https://budzet.krakow.pl/

 Zmiany, które możemy obserwować w Krakowie dzięki Budżetowi Obywatelskiemu Miasta Krakowa to zasługa zaangażowanych mieszkańców.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *