Zespół Szkół Ekonomicznych Nr 2, os. Spółdzielcze 6, 31-943 Kraków
+12 644-73-94

Sukcesy w konkursach wiedzy lotniczej

Sukcesy w konkursach wiedzy lotniczej

Nasi uczniowie: Kacper Nowakowski (1LOT), Julia Mroczkowska i Joanna Pieczarka (3LOT) oraz Aleksandra Kowalska, Łukasz Czekaj i Rafał Majewski (4LOT) dotarli do finału konkursu „Latanie to moja pasja” organizowanego przez Politechnikę Rzeszowską i Technikum Mechaniczne w Rzeszowie. Konkurs obejmował testy teoretyczne oraz część ustną. Zagadnienia dotyczyły szeroko pojętej wiedzy lotniczej.

Tydzień później uczennica klasy 3LOT Julia Mroczkowska odebrała nagrodę w murach Akademii Sztuki Wojennej w Warszawie. Właśnie tam odbyła się uroczysta gala wręczenia złotych indeksów i nagród zwycięzcom i laureatom konkursów wiedzy o zarządzaniu, logistyce i lotnictwie zorganizowanych już po raz trzeci przez Wydział Zarządzania i Dowodzenia Akademii Sztuki Wojennej.

Gratulacje!!!

Maciej Belcarz

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *