Spotkanie w sprawie pracy

Drodzy Absolwenci,

nie macie jeszcze pomysłu na siebie, na swój rozwój zawodowy, chcecie poznać rynek pracy w sektorze lotniczym i logistycznym?

Zapraszamy Was na spotkanie z przedstawicielami firmy z branży lotniczej i logistycznej. Przylecą specjalnie dla Was z Frankfurtu nad Menem i przedstawią Wam oferty pracy.

Do wyboru są trzy terminy spotkań w naszej szkole:

• 27.05, godz. 14.00 w auli
  • 27.05, godz. 16.30 w s. 53
  • 28.05, godz. 10.15 w auli

Poniżej informacja o firmie:

Firma HPD Group Neu Isenburg działająca od 1996 mieści się we Frankfurcie nad Menem i jest mocno związana z branżą lotniskową, zapewniając jej nie tylko wykwalifikowany personel ale i wsparcie branżowe. Prowadzimy szkolenia ukierunkowane na branżę lotniczą oraz zapewniamy przygotowanie merytoryczne związane z pracą. Firma HPD GmbH to uczciwy i rzetelny pracodawca. Obok stanowisk związanych z lotniskiem oferujemy również zatrudnienie w sektorach logistycznych.

Serdecznie zapraszamy!

Monika Talik