Zespół Szkół Ekonomicznych Nr 2, os. Spółdzielcze 6, 31-943 Kraków
+12 644-73-94

Liga Młodych Logistyków

Liga Młodych Logistyków

4.03.2025 odbyły się w naszej szkole eliminacje do XIV ogólnopolskiego konkursu Liga Młodych Logistyków, organizowanego przez Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach.

Sześcioro uczniów z klas 3L i 4L przystąpiło do testu sprawdzającego wiedzę i umiejętności z zakresu logistyki. Ciekawostką konkursu jest fakt, że uczniowie startują w zespołach i wspólnie rozwiązują zadania. Naszą szkołę reprezentowały dwa zespoły: Adrian Gromow, Aleksandra Wójcik, Jakub Czekaj oraz Tomasz Kuźma, Adrian Bogusz, Wojciech Łączkowski. Czekamy na wyniki rozgrywek.

Elżbieta Opioła

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *