Startuj po marzenia

23.06.2026 r. w Klastrze Innowacji Społeczno – Gospodarczych odbyło się uroczyste zakończenie działań w projekcie “Startuj po marzenia – Stwórz swój własny startup” wraz z rozdaniem nagród za udział w konkursie “Mój pierwszy start-up” Podczas uroczystości zostały rozdane nagrody dla zwycięzców oraz upominki dla wszystkich uczestników konkursu. Ponadto każdy uczestnik projektu otrzymał zaświadczenie, które może być cennym elementem w CV. W konkursie wzięli udział uczniowie z następujących szkół: Zespołu Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości, Zespołu Szkół Poligraficzno – Medialnych, Zespołu Szkół Ekonomicznych nr 2, Zespołu Szkół Odzieżowych oraz Zespołu Szkół Mechanicznych nr 3.
Paulina Kołakowska




