Międzyszkolny Konkurs Historyczny

Za nami kolejna edycja konkursu „Historia Bogdana Włosika i jego nowohuckiej Małej Ojczyzny oraz KRH NSZZ Solidarność”, którego organizatorem jest Zespół Szkół Huty im. Tadeusza Sendzimira w Krakowie. 11 X odbył się I, pisemny etap konkursu. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy 3H: Kamila Gwóźdź, Filip Bubak, Jakub Nogieć, Jakub Rybka i Robert Wygoda.
Do II, ustnego etapu konkursu, który odbędzie się 15 X zakwalifikował się z największą ilością punktów, ubiegłoroczny zwycięzca – Jakub Rybka. Kubie gratulujemy i życzymy powtórzenia w finale,  sukcesu sprzed roku. Pozostali uczestnicy, również wykazali się dużym zaangażowaniem i wiedzą zwłaszcza, że poziom konkursu był bardzo wysoki. Serdecznie gratulujemy !

Joanna Ohar – Maksymiuk