Finał XIV Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

10.03.2023 r. odbył się w Poznaniu centralny etap XIV Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej organizowany przez Wyższą Szkołę Logistyki. Naszą szkołę reprezentowały 2 uczennice z klasy 4TL Kamila Alama i Justyna Kopeć. Ich wrażenia z udziału w olimpiadzie:

Justyna: ” Organizacja zawodów była na najwyższym poziomie. Prowadzący byli bardzo pomocni. Każdy z nas dostał drobne upominki, co było miłym gestem. Udział w olimpiadzie był bardzo fajnym doświadczeniem.”

Kamila: „ Należało rozwiązać 4 rozbudowane zadania. Trudności polegały np. na prognozowaniu popytu w oparciu o odchylenie standardowe, ocenie zgodności pracy przewozowej, sporządzeniu kosztorysu w oparciu o formuły Incoterms 2020 oraz zredagowaniu maila w obcym języku.”.

Czekamy do 24 marca na ogłoszenie wyników olimpiady.

Elżbieta Opioła

Anna Basta – Święs