Dzień otwarty WSZiB

Jak co roku uczniowie klas maturalnych ZSE nr 2 wzięli udział w dniu otwartym w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości przy ul. Kijowskiej 14 w Krakowie. Część powitalną poprowadził prof. zw. dr hab. inż. Włodzimierz Roszczynialski, Rektor WSZiB, który przedstawił ofertę kierunków kształcenia oraz nowych struktur w uczelniNowe kierunki kształcenia wzbudzały spore zainteresowanie i tegorocznych maturzystów. Wydarzenie miało charakter wykładów, warsztatów oraz prelekcji czy konsultacji. Maturzyści uczestniczyli w zajęciach prowadzonych przez Państwa wykładowców WSZiB wedle wybranych w zgłoszeniu online tematów i preferencji. Mieli możliwość porozmawiania z doradcą zawodowym, wykładowcami oraz studentami WSZiB. Poniżej kilka zdjęć z tego właśnie spotkania.
Joanna Słuja