Zespół Szkół Ekonomicznych Nr 2, os. Spółdzielcze 6, 31-943 Kraków
+12 644-73-94

Wizyta w CEL

Wizyta w CEL

Dnia 22 września 2023 odbyły się zajęcia zawodoznawcze w Centrum Edukacji Lotniczej. Obecna była klasa V LOT. Uczniowie poznali zawody, które występują w branży lotniczej, zgłębili obowiązki i kompetencje osób pracujących na lotnisku i nie tylko. Mieli możliwość spojrzeć na temat zawodów oczami pasażera, walizki, terminalu i samolotu. Duża dawka wiedzy pozwoliła uczestnikom zrozumieć, że lotnisko, to nie tylko Straż Graniczna, piloci, ale blisko siedemdziesiąt innych stanowisk pracy. Na koniec grupa zwiedziła terminal pasażerski, taras widokowy, a także została poczęstowana obiadem w lotniskowej restauracji.
Beata Wójcik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *