Spotkanie z zastępcą prezydenta

10.10.2023r. odbyło się spotkanie Młodzieżowych Ambasadorów 10 edycji Budżetu Obywatelskiego z I zastępcą prezydenta miasta Krakowa ds. Działalności Młodzieży, p. Andrzejem Kuligiem. Ambasadorzy podczas spotkania dzielili się swoimi doświadczeniami z prowadzenia zajęć w zgłoszonych Szkołach Ponadpodstawowych, debatowali na temat tego w jaki sposób najlepiej dotrzeć do Młodzieży z Krakowskich Szkół. Otrzymali również Certyfikaty i podziękowania z własnoręcznym podpisem Pana Prezydenta. Przedstawili statystykę z przeprowadzonych zajęć; przeszkolonych uczniów w sumie wyszło 1367, a więc dużo więcej niż w poprzednich edycjach. Największą ilość uczniów, bo aż 658 przeszkolił Ambasador z naszej szkoły, członek Samorządu Uczniowskiego- Daniel Malaga. Zapraszamy do zgłaszania się do projektu w przyszłym roku!