Zespół Szkół Ekonomicznych Nr 2, os. Spółdzielcze 6, 31-943 Kraków
+12 644-73-94

III miejsce naszej Szkoły!

W sobotę dnia 14 października 2023 r. odbył się XXVII Bieg Memoriałowy im. Bogdana Włosika. Ulicami Nowej Huty przy pięknej jesiennej aurze przebiegała trasa tego 4,2 km biegu, z metą pod kościołem Arka Pana w Bieńczycach, gdzie 41 lat temu został zastrzelony młody hutnik. Szkołę naszą reprezentowało 17 biegaczy. Uczeń klasy 3 HOT Mark Kimakovskyij zajął VIII miejsce w swojej kategorii wiekowej, a w klasyfikacji grupowej nasza Szkoła zajęła III miejsce!  Przed dekoracją biegaczy odbył się finał Konkursu Historycznego – Historia Bogdana Włosika i  jego nowohuckie Małej Ojczyzny oraz KRH NSZZ Solidarność, gdzie III miejsce zajął Daniel Pawlik z klasy 3R.
 Wszystkim laureatom oraz uczestnikom serdeczne gratulacje i do zobaczenia za rok!