Ślubowanie klas pierwszych

W piątek 13.10.2023r. odbyło się Ślubowanie klas pierwszych podczas którego wręczono nagrody dla uczniów, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce, sporcie, jak również działali na rzecz szkolnej społeczności. W tym roku klasy 1E, 1La i 1Lb zostały objęte patronatem Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości, klasa 1R objęta została patronatem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, klasy 1HOT i 1T objęte zostały patronatem Katedry Turystyki Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Uczniowie klas pierwszych zostali oficjalnie powitani przez Dyrekcje naszej szkoły oraz Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego – Jacka Jakubowskiego. Po części oficjalnej przyszedł czas na część artystyczną; wystąpiły dziewczęta z zespołu Cheerleaders sweet hearts pod przewodnictwem Pani Dagmary Kamińskiej oraz dziewczyny z klasy 2E w programie Modern Dance. Zwieńczeniem uroczystości był występ zespołu wokalnego w towarzystwie absolwentów: Dominiki Doniec, Magdaleny Kani, Marcina Nogieć, pod kierownictwem Pani Magdaleny Mazurkiewicz.