Konkurs na krótki film

Zapraszamy Was do udziału w konkursie na filmik, który najlepiej zareklamuje i ukaże charakter oraz atmosferę Naszej Szkoły.

Zasady konkursu:

• Stwórzcie krótki filmik (maksymalnie 2 minuty), promujacy naszą szkołę.
  • Możecie użyć różnych form: Tik-Toka, animacji, rolki albo jakiejkolwiek innej formy, która was inspiruje.
  • Filmik może zawierać zarówno sceny z życia szkoły, jak i Wasze własne przemyślenia na temat naszej szkoły.

Termin składania zgłoszeń: 24.11.2023. Zgłoszenia i pytania prosimy kierować do pani Moniki Talik oraz Pani Magdaleny Bielak

Jesteśmy pewni, że macie mnóstwo kreatywnych pomysłów, które pomogą w promowaniu naszej szkoły. Dajcie się ponieść wyobraźni i pokażcie, dlaczego nasza szkoła jest wyjątkowa! To Wasza szansa, aby zabłysnąć i zdobyć fantastyczne nagrody.

Powodzenia!