Wykład w UEK

W dniu 16 listopada 2023 r. w murach Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie odbył się wykład gościnny dra Zbigniewa Borka dla uczniów klas czwartych i maturalnych wraz z ich nauczycielami z Zespołu Szkół Ekonomicznych nr 2. Wykład ten zorganizowany został przez dra Michała Rudnickiego w ramach patronatu Katedry Turystyki UEK nad klasami o kierunkach turystycznych: Technik organizacji turystyki i Technik hotelarstwa. Tematyka wykładu poświęcona była zarządzaniu zdrowym stylem życia i spotkała się z żywym zainteresowaniem zarówno uczniów jak i wychowawców.

Spotkanie zostało uroczyście rozpoczęte przez Zastępcę Kierownika Instytutu Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie prof. UEK dr hab. Mariusza Łapczyńskiego. Po wykładzie przy pomocy organizacyjnej studentów II roku kierunku Turystyka i rekreacja UEK przeprowadzono jeszcze grę terenową, w której uczestnictwo umożliwiło uczniom zapoznanie się z kampusem UEK. Zespoły, które wykonały największą ilość zadań w ramach gry nagrodzone zostały upominkami.

Michał Rudnicki