Targi Pracy WSZiB

23 listopada 2023 klasy 4E, 4L oraz 3L uczestniczyły w Targach Pracy organizowanych przez Wyższą Szkołę Zarządzania i Bankowości w Krakowie. Podczas Targów uczniowie mieli okazję zapoznać się z kierunkami studiów jakie oferuje uczelnia. Na Targach byli obecni również pracodawcy oraz instytucje zajmujące się rynkiem pracy na terenie Krakowa. Uczestnicy mogli uzyskać informacje m.in. o warunkach zatrudnienia, wymaganiach, możliwości odbycia staży.
Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości przygotowała wykłady dla uczestników, w których udział wzięli nasi uczniowie. Tematy wykładów przedstawiały się następująco:

• Spersonalizowane CV kluczem do kariery. CV – bez tajemnic.
  • Współpraca w zespole – jak prowadzić skuteczna komunikację?
  • Nie mam czasu na nic. Warsztat z zarządzania sobą w czasie.
  • Rozmowa Kwalifikacyjna bez ściemy – jak dobrze wypaść na rozmowie o pracę?
Należy podkreślić, że organizacja wydarzenia stała na bardzo wysokim poziomie. Uczestnicy, w tym uczniowie naszej Szkoły, pozytywnie oceniali przebieg Targów. Miejmy nadzieję, że wiedza tam zdobyta pomoże im w wejściu na rynek pracy.
Jan Drab