Zespół Szkół Ekonomicznych Nr 2, os. Spółdzielcze 6, 31-943 Kraków
+12 644-73-94

Konkurs logistyczny i lotniczy

Konkurs logistyczny i lotniczy

15 grudnia 2023 odbył się I etap konkursu logistycznego i lotniczego, którego organizatorem była Akademia Sztuki Wojennej w Warszawie. W konkursie logistycznym wzięli udział uczniowie z klasy 4L: Mikołaj Antosik, Emilia Hagowska, Sebastian Gładysek, Maksym Mrowiec, Martyna Olejnik,  Olaf Siemiński i Piotr Słoma. Natomiast w konkursie lotniczym wzięli udział uczniowie z klasy 1LOT: Adam Majtyka, Borys Klisiewicz, Kacper Nowakowski, Oskar Rusinowski, Dawid Śliski. Do II etapu konkursu zakwalifikował się OLAF SIEMIŃSKI z klasy 4L. Gratulujemy !!!!!
Maria Jezierska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *