Zespół Szkół Ekonomicznych Nr 2, os. Spółdzielcze 6, 31-943 Kraków
+12 644-73-94

1e i Vincent van Gogh

1e i Vincent van Gogh

W dniu 21 marca 2024 uczniowie klasy 1e udali się na wystawę Vincenta van Gogha. Z uwagi na niezwykle emocjonalny charakter malarstwa Vincent van Gogh to jeden z najbardziej uznanych artystów na świecie. Wśród jego licznych dzieł wyróżniają się oczywiście żółte słoneczniki i obraz „Sypialnia” Na wystawie stworzono taką przestrzeń, w której można poczuć się, jak w pokoju artysty. Efekty świetlne i dźwiękowe poruszały nasze wszelkie zmysły. Obcowaliśmy ze sztuką i kulturą w przestrzeni, gdzie tradycja i historia mieszały się z nowoczesnością i multimediami.
Tego dnia towarzyszyła nam wyjątkowo słoneczna aura, był również spacer i zabawa na huśtawkach w pierwszy dzień wiosny 🙂

Joanna Słuja

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *