Zespół Szkół Ekonomicznych Nr 2, os. Spółdzielcze 6, 31-943 Kraków
+12 644-73-94

2R na Forum Rachunkowości UEK

2R na Forum Rachunkowości UEK

25 kwietnia 2024 klasa 2R uczestniczyła w V Edycji Forum Rachunkowości organizowanym przez Koło Naukowe Rachunkowości Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Głównym celem trzydniowego Forum Rachunkowości było propagowanie kluczowej wiedzy z zakresu rachunkowości – jakże istotnego elementu sektora finansowego. Podczas Forum odbywały się prelekcje i warsztaty prowadzone przez osoby, które posiadają wieloletnie doświadczenie w branży rachunkowości i finansów. Wydarzenie było idealną szansą aby zaczerpnąć potężnej dawki wiedzy, motywacji oraz nowych perspektyw w kontekście swojej kariery zawodowej. Klasa 2R uczestniczyła w wykładzie „Kadry i płace przyszłości”  na którym został szczegółowo omówiony innowacyjny program płacowy online „360 – Kadry i płace.”

Anna Basta-Święs

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *