Zakończenie patronatu 5E

24 kwietnia 2026 r. w naszej szkole klasa 5E uroczyście zakończyła 5-letnią współpracę w ramach patronatu Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości. Uroczystość uświetnili swoją obecnością Pani dr Magdalena Kowalska-Musiał, Dziekan Wydziału Nauk Stosowanych oraz Pan mgr Kamil Kowalik, Kierownik Biura Promocji i Przedsiębiorczości oraz Rzecznik Prasowy Uczelni. Uczestnikom spotkania serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas.
Ewa Gajewska






