Stypendystki Prezesa Rady Ministrów

Jak zapewne wiecie, mamy w szkole dwie stypendystki Prezesa Rady Ministrów. To uczennice z najwyższymi średnimi w naszej szkole.

2 grudnia 2022 odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów dla tych najlepszych uczennic i uczniów z różnych szkół krakowskich. Ceremonia miała miejsce w auli Uniwersytetu Pedagogicznego, a na początku spotkania zaśpiewał chór V Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie. Dyplomy wręczała Pani Kurator Barbara Nowak, wyrażając swoją radość z tak świetnych wyników uczniów w Krakowie i Małopolsce.

Z naszej szkoły dyplomy odebrały:

• Samanta Cetera z klasy 4TL (technikum po gimnazjum)
  • Julia Jakubowska z klasy 4R (technikum po szkole podstawowej).

Gratulujemy naszym Stypendystkom i życzymy dalszych sukcesów szkolnych oraz sukcesów w obranej przez Was drodze życiowej. Jak mówiła Pani Kurator, uczycie się dla siebie, ale Wasze sukcesy służą całej społeczności szkolnej oraz naszej Polsce. Innych naszych uczniów zachęcamy do podjęcia trudu rywalizacji w zdobywaniu jak największych umiejętności i kompetencji.

J. Karpierz