Warsztaty Przedsiębiorczości XLX

W warsztatach, które odbyły się 8 grudnia br. wzięły udział kilkuosobowe zespoły uczniów z 4 szkół ponadpodstawowych. Naszą szkołę reprezentowali: Justyna Gajli (4R) oraz Michał Buczek, Norbert Chytry i Piotr Natkaniec (4TA).

Celem warsztatów było stworzenie pomysłu na własną firmę. Pomysły uczniów oceniali eksperci – przedsiębiorcy, prowadzący własną działalność gospodarczą. W ciągu kilku rund uczniowie utworzyli swoje wirtualne firmy, opracowali plan marketingowy, plan finansowy przedsięwzięcia oraz zaproponowali ciekawe reklamy swoich firm Wykazali się ogromnym zaangażowaniem, kreatywnością i dużą wiedzą. Wszystkie pomysły zostały wysoko ocenione przez przedsiębiorców.

Organizatorem Warsztatów Przedsiębiorczości XLX (ekspert – nauka – doświadczenie) było Małopolskie Stowarzyszenie Kupców i Przedsiębiorców.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w warsztatach oraz życzymy powodzenia w zakładaniu rzeczywistych firm w przyszłości.

Jolanta Lachowicz