Szlachetna Paczka

„Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz”. ❤️❤️❤️

Klasa 3R tradycyjnie wzięła udział w akcji Szlachetna Paczka. Tym razem uczniowie zrobili piękny prezent dla rodziny zmagającej się z ciężką, przewlekłą chorobą. Spełnione zostały nie tylko  wszystkie najistotniejsze potrzeby ale również drobne marzenia. Dzięki współpracy, dobrej organizacji, a przede wszystkim wielkim sercom, udało im się pomóc małżeństwu. Nie obyło się bez drobnych trudności, jednak czynienie dobra nie zawsze jest łatwe. Wspólne pomaganie innym zjednoczyło uczniów i dało cenną lekcję – „W grupie SIŁA”.

Wspomnienia ze wspólnej realizacji tak szczytnego celu na pewno pozostaną z uczniami na długo. Następna Szlachetna Paczka już za rok. 😊

Katarzyna Bierzanowska – Przewodnicząca klasy 3R