Zespół Szkół Ekonomicznych Nr 2, os. Spółdzielcze 6, 31-943 Kraków
+12 644-73-94

Konkurs „Cybertriki”

Konkurs „Cybertriki”

Masz od 15 do 20 lat i uczysz się w Liceum Ogólnokształcącym lub Technikum? Tworzysz Apki? A może wspólnie z przyjaciółmi ze szkoły tworzycie je razem? Weź udział w konkursie „Cybertriki, czyli jak się nie dać złapać w sieci”. Konkurs w imieniu Gminy Miejskiej Kraków (jako Organizatora) przeprowadza Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta Krakowa z siedzibą: os. Zgody 2, 31-949 Kraków we współpracy z Instytutem Telekomunikacji Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie internetowej www.cybertriki.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *