Zespół Szkół Ekonomicznych Nr 2, os. Spółdzielcze 6, 31-943 Kraków
+12 644-73-94

1,5% podatku dla naszej szkoły

1,5% podatku dla naszej szkoły

Szanowni Państwo! Rodzice, Absolwenci, Przyjaciele Szkoły!

Rozliczając swoje dochody za rok poprzedni, każdy może przeznaczyć 1,5% swojego podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego. Organizacją taką jest Stowarzyszenie Pomocy Szkole „Małopolska”, którego członkiem jest Społeczny Komitet Szkolny działający przy Zespole Szkół Ekonomicznych Nr 2 im. Ignacego Daszyńskiego w Krakowie.

Jeżeli Państwo zechcielibyście wspomóc finansowo szkołę, możecie 1,5% przekazać właśnie na konto Stowarzyszenia Pomocy Szkole Małopolska, wskazując ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH NR 2 jako szkołę, do której odpis Państwo kierujecie. Kwota ta przyczyni się do poprawy warunków nauki naszych dzieci.

Nauczyciele i pracownicy naszej szkoły dokonują takich wpłat rokrocznie. Również i w tym roku podjęli już takie decyzje. Myślę, że i Państwu powinno zależeć aby dzieci uczyły się w coraz lepszych pracowniach, korzystały z nowoczesnych pomocy dydaktycznych. Zachęcam więc Państwa do solidarności z nami, do wspólnego działania, które wymaga od Państwa jedynie tylko dobrej woli – RAZEM POMÓŻMY SZKOLE.

Jeżeli się Państwo zdecydujecie, to proszę deklarację PIT- ZEZNANIE O WYSOKOŚCI OSIĄGNIĘTEGO DOCHODU W ROKU PODATKOWYM 2022 wypełnić wg załączonej instrukcji a Urząd Skarbowy przekaże wyliczoną kwotę:

  • we wniosku o przekazanie 1,5% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego – wpisać nr KRS 0000052078 i wnioskowaną kwotę (1,5 % podatku)
  • Cel szczegółowy: ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH NR 2 W KRAKOWIE

JEST SZANSA ABY ZDECYDOWAĆ O TYM, NA CO PRZEZNACZAMY NASZE PODATKI.

Dyrektor szkoły – Dariusz Błądek

Stowarzyszenie Pomocy Szkole „Małopolska” bezpłatnie udostępnia program do rozliczenia podatku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *