Zespół Szkół Ekonomicznych Nr 2, os. Spółdzielcze 6, 31-943 Kraków
+12 644-73-94

Mistrzostwo Krakowa w piłce ręcznej!!!

Mistrzostwo Krakowa w piłce ręcznej!!!

W rozegranych w piątek finałach Licealiady najlepsza okazała się nasza drużyna ZSE2. Chłopaki zagrali dwa świetne mecze by na koniec cieszyć się z Mistrzostwa. Zarówno w meczu półfinałowym z III LO jak i w finale z XII LO przeciwnicy starali się nam dorównać ale tylko do przerwy. W drugiej części obu meczów nasi zawodnicy dzięki konsekwentnej grze odskakiwali wynikiem od rywali mając nad meczem pełną kontrolę.
Gratulacje dla całej drużyny:
Bierzanowski Kamil 5E  (kapitan)
Dzięgiel Karol 2L
Lusina Wiktor 4T
Makuła Jakub (2LOT
Mendyka Patryk 5E
Nawojowski Grzegorz 3LOT
Nowak Szczepan 1H
Pyciński Jakub 5L
Siekiera Szymon 3L
Sipiór Dawid 5E
Sołga Kacper 5H
Targaszewski Szymon 5L
Tylek Tomasz 1LA
Bochniak Kamil 5L
💪🏆👏👊🥇

Leszek Klimczak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *